MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13429200

nr 1342 9200

Skåp

50/60-tal, Teak, 130, djup: 39 cm, höjd: 112 cm, nyckel

Kondition: slitage, fläckar

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 20:54:51